LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO STOPNIA REJONOWEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO DLA SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO ROK SZKOLNY 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię

(imiona) ucznia

Nazwa szkoły

%

uzyskanych punktów

1. 

Jackowska Patrycja

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego,

ul. Żeromskiego 45, 82-200 Malbork

97

2. 

Wiloch Alex

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego,

ul. Żeromskiego 45, 82-200 Malbork

97

3. 

Wolińska Agata

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego,

ul. Żeromskiego 45, 82-200 Malbork

94

4. 

Dziewirz Kamila

Zespól Szkół w Stegnie, ul. Powstańców Warszawy 2, 82-103 Stegna

88

5. 

Kratewicz Iga

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierz Jagiellończyka, Plac Narutowicz 15, 82-200 Malbork

88

6. 

Paraska Paweł Jan

Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej, ul. Rybacka 66B, 82-103 Jantar

88

7. 

Gąsiorowski Tomasz Zenon

Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej, ul. Rybacka 66B, 82-103 Jantar

86

8. 

Pindel Jan

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF, ul. Wybickiego 32, 82-200 Malbork

86

9. 

Tarapata Michał

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Pola,

ul. Bankowa 2, 82-230 Nowy Staw

86

10.

Pańczak Bogusz Mieczysław

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Pola,

ul. Bankowa 2, 82-230 Nowy Staw

83

11.

Buglewski Nikodem

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego, Aleja Wojska Polskiego 479, 82-200 Malbork

80

12.

Dębowski Adrian

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego, Aleja Wojska Polskiego 479, 82-200 Malbork

80

13.

Pankau Kacper

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusz Korczaka,

ul. Szkolna 2, 82-100Nowy Dwór Gdański

80

14.

Prokopowicz Kajetan Bogdan

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierz Jagiellończyka, Plac Narutowicz 15, 82-200 Malbork

80

15.

Promiński Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego, Aleja Wojska Polskiego 479, 82-200 Malbork

80

16.

Pyra Zofia

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika,

ul. Gen. De Gaulle’a 91, 82-200 Malbork

80

17.

Tomalski Maciej

Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej, ul. Rybacka 66B, 82-103 Jantar

80

18.

Urban Wojciech Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierz Jagiellończyka, Plac Narutowicz 15, 82-200 Malbork

80

19.

Wdowicz Filip

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Mickiewicz 10,

82-100 Nowy Dwór Gdański

80

20.

Zielińska Dominika

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusz Korczaka,

ul. Szkolna 2, 82-100Nowy Dwór Gdański

80

     

Podpis przewodniczącego RKK

Marzena Hawrylak

 

witaj szkolo 22 23

Rozpoczęcie roku szkolnego

01.09.2022 roku

 

klasy IV-VIII godz. 800 (ul. Szkolna)

klasy II-III godz. 1000 ( 3-go Maja)

klasy I godz. 1100 (aula 3-go Maja)

 

Uczniowie dojeżdżający klas IV-VIII przyjeżdżają pierwszymi kursami na godz. 800, odjeżdżają o godz. 845, następnie autobusy przywożą dzieci klas II-III na godz. 1000, odwóz o godz. 1045