LIGA MISTRZÓW 2015

 

Dnia 24 czerwca 2015 roku odbyła się ósma edycja LIGI MISTRZÓW.

Każdego roku jest to uroczysty dzień w szkole, a uczniowie podkreślają to swoim strojem . Podczas uroczystości kolejny raz zostały rozdane tytuły MISTRZÓW za najwyższe osiągnięcia w szkolnych konkursach, a także tytuł SuperMistrza dla ucznia, który w klasach IV – VI uzyskał najwięcej tytułów.

W tym roku została nim Urszula Mejer , uczennica klasy VIa.

LIGĘ MISTRZÓW uświetniły występy uczniów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w zakresie śpiewu, tańca, gry na instrumentach, a także recytacji. Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy VI: Agnieszka Plata, Urszula Mejer, Michał Strzałkowski.

Autorkami projektu ,,Liga Mistrzów” są:

Jadwiga Skorupa, Marta Kozakiewicz i Małgorzata Lipińska.

Celem tego przedsięwzięcia jest promocja uczniów zdolnych. Po raz pierwszy projekt ten został zrealizowany w roku szkolnym 2007/2008. Od tego czasu każdego roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja LIGI MISTRZÓW.

Podczas tej uroczystości wręczone zostają tytuły MISTRZÓW uczniom klas

I-III i IV-VI za wysokie osiągnięcia w szkolnych konkursach, a także w Kuratoryjnych Konkursach Interdyscyplinarnych. Wyróżnieni uczniowie otrzymują dyplomy z tytułem MISTRZA w danej kategorii, które zaprojektowała pani Magdalena Papiernik - Bojkowska, a także różę symbolizującą wysokie osiągnięcie.

Każdego roku uroczystość tę uświetniają występy artystyczne zdolnej młodzieży ,,Jedynki”.

 

Zapraszamy do galerii >>>

 

                                                                 M. Lipińska, M. Kozakiewicz, J. Skorupa